Adriana Lima në darkë romantike me të dashurin turk - Bota Sot
Adriana Lima në darkë romantike me të dashurin turk

Bota e Yjeve

Adriana Lima në darkë romantike me të dashurin turk

Nga: Bota sot Më: 10 korrik 2019 Në ora: 23:13
Adriana Lima

Ata u shfaqn publikisht që kanë një marrëdhënie të re, gjatë një udhëtimi të tyre në Mykonos.

Dhe Adriana Lima ka shijuar edhe një takim bashkë me biznismenin, të dashurin e saj Emir Uyar në ishullin grek, duke u shfaqur dorë për dorë në mbrëmjen romantike.

Ylli 38 vjeqar tregoj trupin e saj me një fustan argjendi të prerë në disa pjesë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...