Kush është e dashura e Andrew Garfield? - Bota Sot
Kush është e dashura e Andrew Garfield?

Bota e Yjeve

Kush është e dashura e Andrew Garfield?

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 23:15
Andrew Garfield, Susie Abromei

Aktori i njohur, Andrew Garfield, është në lidhje të re të dashurisë. Sipas Daily Mail, ai e ka konfirmuar lidhjen e tij me aktoren, Susie Abromeit.

Kjo pasi çifti janë parë të shoqëruar nga njëri-tjetri rrugëve të Los Anxhelosit.

Ata ishin të kapur dorë për dore si dhe  dukeshin se janë të lumtur bashkë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...