Kendall Jenner shijon jetën pas ndarjes - Bota Sot
Kendall Jenner shijon jetën pas ndarjes

Bota e Yjeve

Kendall Jenner shijon jetën pas ndarjes

Nga: Bota sot Më: 10 korrik 2019 Në ora: 23:21

Ajo ka kaluar një kohë të mirë nën rrezet e Mykonos.

Dhe Kendall Jenner vazhdon të tregoj belin e saj të hollë me bikine, derisa u shfaq të mërkurën në një varkë.

Modelja amerikane, mori vëmendjen me një veshje banjo, pasi u pohua se ajo është ndarë nga basketbollisti Ben Simmons.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...