Hailey Bieber pjesë e një marke të madhe - Bota Sot
Hailey Bieber pjesë e një marke të madhe

Bota e Yjeve

Hailey Bieber pjesë e një marke të madhe

Nga: Bota sot Më: 10 korrik 2019 Në ora: 23:26
Hailey Bieber

Ajo nuk është më e panjohur kur është fjala për kampanja të mëdha të modës.

Dhe Hailey Bieber ka shtuar edhe një tjetër markë të madhe në listë, duke promovuar koleksionin për vjeshtë/dimër 2019 për Miu Miu.

Në fotot e reja të publikuara të mërkurën, 22 vjeqarja vodhi vëmendjen duke u shfaqur edhe me modele të tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...