Nuk përmbahen dot, puthje e përqafime në plazh - Bota Sot
Nuk përmbahen dot, puthje e përqafime në plazh

Bota e Yjeve

Nuk përmbahen dot, puthje e përqafime në plazh

Nga: Bota sot Më: 10 korrik 2019 Në ora: 23:30
Chloe Meadows dhe Geroge Wales

Romanca e saj me të dashurin e saj ka shkuar vetëm duke u forcuar, përderisa shkendijat e para nisën në viti 2017.

Dhe Chloe Meadows dhe Geroge Wales dukeshin më të lumtur se kurrë kur shëtitnin përgjatë plazhit në Mykonos të mërkurën.

Ylli i TOWIE, nuk mund të mbante duartë nga i dashuri i saj i nxehtë derisa putheshin dhe e mbanin në krahë njëri-tjetrin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...