As Meghan Markle nuk i shpëton dot fustanit ‘trend’ të kësaj vere - Bota Sot
As Meghan Markle nuk i shpëton dot fustanit ‘trend’ të kësaj vere

Bota e Yjeve

As Meghan Markle nuk i shpëton dot fustanit ‘trend’ të kësaj vere

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 17:07
Meghan Markle

Meghan Markle nuk ka qenë ndonjë e tërhqur nga një trend i modës edhe nëse nuk është në linjë me protokollin mbretëror.

Ndaj nuk është aspak për t’u habitur të shohësh Dukeshën e Sussex të veshur me një nga veshjet verore më të njohura e më në modë të 2019–ës përgjatë një ndeshjeje golf-i në Berkshire, Angli.

Dhe e dini për çfarë e kemi fjalën: një fustan lino! Merreni në konsideratë nëse doni freski, komoditet e për më tepër nëse doni të jeni edhe në një hap me trendet e fundit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...