Aktori turk me origjinë shqiptare: Jam i varur nga… - Bota Sot
Aktori turk me origjinë shqiptare: Jam i varur nga…

Bota e Yjeve

Aktori turk me origjinë shqiptare: Jam i varur nga…

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 23:58
Can Yaman

Aktori i njohur turk Can Yaman, i cili është shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar së fundmi na ka treguar një anë të dobët të tij.

Can ka qenë duke shkuar në një restorant me Demet dhe në momentin kur ata kanë parë paparacët kanë gjetur një mënyrë për të shpëtuar nga ta.

Aktori i njohur tërhoqi vëmendjen e tyre me çokollatën që e kishte në duart e tij.

Image

Ai u ka thënë gazetarëve: "Unë e dua çokollatën, do ta ndaj atë me miqtë e mi brenda".

"Jam i varur nga çokollata" – ka përfunduar aktori i njohur.

Can Yaman konsiderohet si një nga aktorët më të bukur në Turqi.

Image

Gjithashtu më parë është mësuar se ai është me origjinë shqiptare, ku gjyshi i tij është me prejardhje nga Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...