Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza! - Bota Sot
Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza!

Bota e Yjeve

Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza!

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 00:40
Kim Kardashian

Kim Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West dhe motrën e saj Kourtney, e veshur totalisht me të zeza, që e bënin atë të parezistueshme.

Bashkëshorti i saj ishte më i thjeshtë, duke zgjedhur një bluzë të zezë dhe një palë xhinse, së bashku më një palë atlete sportive.

Me veshjen e saj, Kim, tregonte më së miri asetet e saj joshëse, me një bluzë të shkurtër me shpinën jashtë dhe një pale pantallona të zeza, së bashku me një palë taka.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat