Eliona Pitarka publikon foto me bikini, tregon çfarë e mundon - Bota Sot
Eliona Pitarka publikon foto me bikini, tregon çfarë e mundon

Bota e Yjeve

Eliona Pitarka publikon foto me bikini, tregon çfarë e mundon

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 07:10
Eliona Pitarka

Aktorja e humorit Eliona Pitarka, spikat për pamjen e saj, por edhe për linjat e theksuara trupore.

Prej disa ditësh ajo ka nisur pushimet dhe prej tyre nuk ka kursyer provokimet për fansat.

Në pjesën më të madhe të rasteve ajo ka publikuar fotografi me bikini, ku bien në sy hioret e saj.

Image

Të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë të enjte, por teksa ka ndarë fotot ka treguar edhe diçka që e mungon për peshën e saj.

“Se si dreqin vë kaq shumë bark gjatë verës unë, se marr vesh. Unë fundja maksimumi 8-9 vakte në ditë ha. Hej zot!”, shkruan Eliona. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...