Elita Rudi nxorri foto të papublikuara nga dasma, dhe qenkan shumë të bukura!!! - Bota Sot
Elita Rudi nxorri foto të papublikuara nga dasma, dhe qenkan shumë të bukura!!!

Bota e Yjeve

Elita Rudi nxorri foto të papublikuara nga dasma, dhe qenkan shumë të bukura!!!

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 07:22
Elita Rudi

Dasma e saj ishte një nga më të bujshmet e shoëbizit shqiptar; ceremonia u mediatizua gjerësisht dhe fol gjatë për të.

Por ndonëse mjaft foto të bukura mbërritën tek publiku, Elita Rudi paska pasur edhe shumë të tjera që “I mbante për vete“.

Sidoqoftë, ajo nuk ka ngurruar të përmbushë dëshirën e fansave për të publikuar imazhe të reja. Këto të fundit ishin më pak zyrtare dhe të mbushura me emocion, pati tregojnë momente mjaft speciale.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...