Nuk do ta njihni, ja si duket Cardi B e thjeshtë pa make-up - Bota Sot
Nuk do ta njihni, ja si duket Cardi B e thjeshtë pa make-up

Bota e Yjeve

Nuk do ta njihni, ja si duket Cardi B e thjeshtë pa make-up

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 08:31
Cardi B

Cardi B thuajse nuk njihet në paraqitjen e fundit me flokët e saj të thjeshtë dhe pa make-up e lodhur, teksa e bën rrugën drejt Cyrihut, përmes një avioni privat.

Reperja 26 vjeçare, u pa tejet e lodhur duke mbështjellur flokët me një shall, duke marë një rrugë të gjatë. 

Ajo vendosi të paraqitet hapur në atë gjendje.

“Rrugës për në Zvicërr, jam shumë, shumë e sëmurë. Më dhemb fyti dhe stomaku gjithashtu”: Ka thënë ajo.

Kjo nuk është hera e parë kur reperja paraqitet me probleme shëndetësore. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...