Mbani frymën, Demi vjen ‘përvëluese’ - Bota Sot
Mbani frymën, Demi vjen ‘përvëluese’

Bota e Yjeve

Mbani frymën, Demi vjen ‘përvëluese’

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2019 Në ora: 13:42
Demi Rose

Demi Rose ka sfiluar në pistën e modës për shoun Oh Polly në Miami Swim Week 2019.

Modelja 24 vjeçare tregoi hiret trupore në 3 palë rroba banjo, përcjell Bota sot.

Ajo dukej bombastike, derisa tregoi të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes.

Më veshje provokuese dhe pozat seksi, ajo si la vend imagjinatës./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...