Christina Aguilera befason fansat e saj në Berlin - Bota Sot
Christina Aguilera befason fansat e saj në Berlin

Bota e Yjeve

Christina Aguilera befason fansat e saj në Berlin

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 15:38
Christina Aguilera

Christina Aguilera është e njohur për të kthyer kokat kah vetja kur përdorë vokalin e saj të lartë si dhe veshjet e saj të pazakonta.

Ndaj dhe kësaj here ajo u sigurua se ka në duar të saj vëmendjen e publikut kur po përformonte live në një skenë të Mercedes-Benz Arena në Berlin të Gjermanisë.

Këngëtarja 38 vjeçare, vuri në pah çuditshëm kostum të ngjitur me të kuq e të zi të kombinuara me çizme të gjata.

Image

Kjo paraqitje e saj u bë për tifozët e saj gjatë tourit X Tour 2019.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...