Eva dhe Lana sfilojnë me fëmijë në Spanjë - Bota Sot
Eva dhe Lana sfilojnë me fëmijë në Spanjë

Bota e Yjeve

Eva dhe Lana sfilojnë me fëmijë në Spanjë

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 15:39
Lana Parilla dhe Eva Longoria

Lana Parilla dhe Eva Longoria ecën nëpër pistën e sfilatës me disa fëmijë të lezetshëm në Marbella Fashion Show gjatë Fundjavës Globale Filantropike në Spanjë.

Eva është partnere e vjetër e Fondacionit Global të Dhurimeve dhe programi i organizatës ndihmon Fondacionin Eva Longoria, i cili u krijua që t’i ndihmojë femrave latine në ndërtimin e të ardhmes më të mirë për ta dhe familjet e tyre nëpërmjet arsimit dhe sipërmarrjes.

Gjithashtu pjesëmarrës në këtë sfilatë mode ishte edhe miku I aktores, Gary Dourdan.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...