Modelja i çudit të gjithë me veshjen që zgjedh për të shkuar në plazh!! - Bota Sot
Modelja i çudit të gjithë me veshjen që zgjedh për të shkuar në plazh!!

Bota e Yjeve

Modelja i çudit të gjithë me veshjen që zgjedh për të shkuar në plazh!!

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:07
Nicole Williams

Modelja Nicole Williams, që bën dhe aktoren, befasoi kur u shfaq në Miami Beach të Floridas me një veshje elegante. Ajo kishte zgjedhur këto pantallona që (normalisht mund të vishen në mbrëmje), për të shkuar në breg te detit.

Edhe sandalet e shtrenjta dhe aspak të lehta e përshtatshme pëe të ecur në rërë, i mbajti në dorë.

Nicole duket ishte e vendosur të binte në syr, edhe pse nuk kishte shumë nevojë për veshjen për ta bërë këtë, sepse ku u shfaq me rrobebanjo, dukej super në formë!!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...