Me kapele dhe nudo, Kylie Jenner tregon foton trend për këtë verë - Bota Sot
Me kapele dhe nudo, Kylie Jenner tregon foton trend për këtë verë

Bota e Yjeve

Me kapele dhe nudo, Kylie Jenner tregon foton trend për këtë verë

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 06:53
Kylie Jenner

Nëse ende nuk e keni realizuar foton e verës dhe jeni nga ata ato vajza guximtare, Kylie Jenner ju vjen në ndihmë. Ylli i serialit “Keeping Up with Kardashians” ka publikuar një foto nudo, ku mbulon gjoksin me duar dhe në kokë ka vendosur një kapele. Kaq ka mjaftuar që Instagram-i të“pushtohet” nga komentet për Kylie-n.

Kjo me të vërtetë është një foto seksi, por edhe një trend për postimet e kësaj vere. Prandaj vajza nëse keni guxim dhe një (kapele) mund të realizoni edhe ju një foto të tillë. Fundja, çfarë ka Kylie Jenner më shumë se ju?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...