Beyonce del pa të brendshme, luan mendsh princin britanik - Bota Sot
Beyonce del pa të brendshme, luan mendsh princin britanik

Bota e Yjeve

Beyonce del pa të brendshme, luan mendsh princin britanik

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 08:58
Beyonce dhe Jay Z

Beyonce ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve duke vjedhur premierën e ribërjes së filmit live-action “Lion King”.

Beyonce nuk ka bërë vetëm muzikën e filmit, të përfshirë në albumin “The Lion King: The Gift”, por është edhe zëri dublues i personazhit Nala.

Ajo u shfaq pa të brendshme, në eventin ku merrte pjesë edhe princi britanik dhe disa personazhë të njohur.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...