Beyonce mahnitëse në ngjyrë ari - Bota Sot
Beyonce mahnitëse në ngjyrë ari

Bota e Yjeve

Beyonce mahnitëse në ngjyrë ari

Nga: Bota sot Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:24
Beyonce
Image

Ata janë një qift muzikor i martuar dhe ai është edhe një komedian i madh i ekranit.

Të dielën, 'botët' e Beyonce, Jay-Z dhe Seth Rogen u përplasën bashkë kur u shfaqën pas mbrëmjes së shfaqjes së Mbretit Luan në orët e para të natës në Londër.

Beyonce shkëlqeu me një veshje mëndafshi të artë dhe sandale në të njëjtën ngjyrë./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...