Alesha Dixon duket shumë seksi në bikini edhe në muajt e saj të shtatzanisë - Bota Sot
Alesha Dixon duket shumë seksi në bikini edhe në muajt e saj të shtatzanisë

Bota e Yjeve

Alesha Dixon duket shumë seksi në bikini edhe në muajt e saj të shtatzanisë

Nga: M.H Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:47
Alesha Dixon

Edhe pse shtatzënë, Alesha Dixon tregon linjat e saja seksi në bikini dhe në make-upin e saj të lehtë, duke harruar kështu që është një 40- vjeçare, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Këngëtaria ka pozuar nën hijen e një pemë e mbështetur në të duke shkrepur kështu një fotografi të qetë, ajo ka folur për "The Mirror" këngëtarja tha: "Gjëja më e bukur për të moshuarit është se ju brengoseni më pak dhe tash unë jam më e rehatshme që kam qenë ndonjëherë ".

Alesha Dixon dhe Azuka Ononye janë duke pritur fëmijën e tyre të dytë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...