Siç nuk e keni parë! Moderatorja shqiptare pozon me bikini - Bota Sot
Siç nuk e keni parë! Moderatorja shqiptare pozon me bikini

Bota e Yjeve

Siç nuk e keni parë! Moderatorja shqiptare pozon me bikini

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 12:28
Jonida Shehu

Jonida Shehu është një prej moderatoreve më korrekte sa i takon pamjes dhe veshjeve të saj në ekran.

Asnjëherë e tepruar, gjithmonë elegante dhe me stilin e saj, Jonida nuk zhgënjen.

Por këtë të diel ajo ka publikuar një fotografi me bikini, duke lajmëruar kështu nisjen e pushimeve.

Jonida ka pozuar me bikini të kuqe dhe kapele në kokë, ku duhet thënë se duket mjaft këndshëm.

Edhe në këtë rast Jonida vjen me një pamje të këndshme nga deti, por pa ekspozuar hiret trupore.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...