Moderatorja e njohur përvëluese në 37-vjetorin e saj, ja pse u bë e njohur

Bota e Yjeve

Moderatorja e njohur përvëluese në 37-vjetorin e saj, ja pse u bë e njohur

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 15:17
Aida Yespica

Moderatorja dhe modelja e njohur Aida Yespica feston sot 37-vjetorin.

Me këtë rast, ne ju sjellim disa foto të Aidas, që tregojnë pse ajo është bërë aq e njohur.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat