Dileta Leota nuk është “single”, kapet “mat” në Ibiza me boksierin 28-vjeçar - Bota Sot
Dileta Leota nuk është “single”, kapet “mat” në Ibiza me boksierin 28-vjeçar

Bota e Yjeve

Dileta Leota nuk është “single”, kapet “mat” në Ibiza me boksierin 28-vjeçar

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 16:06
Dileta Leota

“Jam beqare”, u shpreh Dileta Leota para disa ditësh, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me Mateo Mami.

Një blof i vërtetë, sepse menjëherë pas kësaj, prezantuesja e “DANZ” u fotografua nga paparacët në krahët e një mashkulli tjetër.

Ai është një boksier i njohur i “IBF” dhe quhet Daniele Skardina. 28-vjeçari është kampion në peshat supreme.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...