Eliona Pitarka ndihet e lodhur nga pushimet luksoze - Bota Sot
Eliona Pitarka ndihet e lodhur nga pushimet luksoze

Bota e Yjeve

Eliona Pitarka ndihet e lodhur nga pushimet luksoze

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 22:27
Eliona Pitarka

Eliona Pitarka konsiderohet si njëra nga aktoret më të bukura shqiptare.

Por, jo vetëm nga bukuria, bukuroshja njihet edhe për shumë role teatrale si dhe shou televizive.

Megjithatë tash e sa javë zeshkania po vazhdon pushimet verore në plazhet fantastike spanjolle dhe shqiptare.

Ajo së fundi ka sjell disa prej imazheve të marra teksa duket tejet joshëse dhe provokuese e veshur në bikini.

Zeshkania në një prej fotografive ka pohuar se tashmë ndihet e lodhur edhe nga relaksimi, si duket i tepërt.

Ndryshe, Elionën pritet ta shohim edhe në sezonin e ri të shout televiziv “Apartamenti 2XL”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...