Kourtney Kardashian, kjo krishtere e devotshme - Bota Sot
Kourtney Kardashian, kjo krishtere e devotshme

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian, kjo krishtere e devotshme

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2019 Në ora: 09:12
Kourtney Kardashian

Ajo është një krishtere e devotshme dhe një fanse e madhe e kunatit të saj Kanye West, në shërbimet e së dielës në kishë.

Por nuk është e habitshme që Kourtney Kardashian të dielën ka marr pjesë sërish në një nga shërbimet e tij bashkë me dy fëmijët e saj.

Bukuroshja 40 vjeqare kishte veshur një ansambël elegant, derisa shoqërohej nga një mik i familjes, Luka Sabbat./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...