Shfaqet bombastike, por Kylie akuzohet për photoshop - Bota Sot
Shfaqet bombastike, por Kylie akuzohet për photoshop

Bota e Yjeve

Shfaqet bombastike, por Kylie akuzohet për photoshop

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2019 Në ora: 16:23
Kylie Jenner

Ajo është një sensacion në Instagram me 140 milionë ndjekës.

Dhe fansat e kanë akuzuar Kylie Jenner se ka përdoru photoshop në imazhet e fundit që ka publikuar në këtë rrjet social, përcjell Bota sot.

21 vjeçarja ka pozuar me shoqen e saj të ngushtë Anastasia Karanikolaou, duke u shfaqur bombastike, por kritikat kanë qenë të shumta./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...