Sofia vjen e zjarrtë në bikini - Bota Sot
Sofia vjen e zjarrtë në bikini

Bota e Yjeve

Sofia vjen e zjarrtë në bikini

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2019 Në ora: 16:35
Sofia Richie

Sofia Richie nuk është e disponueshme kur bëhet fjalë për komente negative.

20 vjeçarja nuk humbi kohë të hënën, derisa një fanse e ofendoi atë në Instagram, përcjell Bota sot.

Modelja është shfaqur tejet seksi në bikini leopard, duke treguar hiret trupore.

Barku i sheshtë, këmbët e gjata dhe të pasmet seksi e bëjnë atë të duket e zjarrtë./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...