Beyonce, e mahnitshme në Londër - Bota Sot
Beyonce, e mahnitshme në Londër

Bota e Yjeve

Beyonce, e mahnitshme në Londër

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2019 Në ora: 17:12
Beyonce

Ajo mahniti me pamjen e saj në premierën e filmit The Lion King në kinemanë ODEON Luxe në Leicester Square, të dielën mbrëma.

Dhe Beyonce vendosi që paraqitjen e mrekullueshme ta ndajë me fansat, me disa foto të realizuara në Londër në rooftop, përcjell Bota sot.

E veshur në fustanin e gjatë me ngjyrë të verdhë, 37 vjeçarja dukej tejet seksi dhe provokuese./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...