Fustani 30 dollarësh i mbretëreshës Letizia që po çmend rrjetin! - Bota Sot
Fustani 30 dollarësh i mbretëreshës Letizia që po çmend rrjetin!

Bota e Yjeve

Fustani 30 dollarësh i mbretëreshës Letizia që po çmend rrjetin!

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:20
Mbretëresha e Spanjës, Letizia

Mbretëresha e Spanjës, Letizia, konsiderohet si një prej femrave më të kuruara në mesin e familjeve mbretërore europiane. Stili I saj e ka kthyer prej kohësh në një magnet për femrat që pëlqejne modernen e njëkohësisht dhe elegancën.

Ndaj me vëmendjen që gëzon, nuk është cudi që ka tërhequr pafund klikime për fustanin e saj më të fundit, I hapur tek shpatullat, me xhepa e I gjatë poshtë gjurit.

Eleganca e shkrirë me sportiven ishte përkufizimi I bërë veshjes së saj.

Por ai që entuziasmi më shumë fansat ishte cmimi I fustanit: vetëm 30 dollarë. Ai origjinal në fakt është në 90%, megjithate aktualisht është me ulje dhe po shitet me shpejtësi.

Monarkja spanjolle në fakt e ka treguar me kohë se nuk e ka problem të mbajë rroba të lira nëse janë vërtet të bukura e I pëlqejnë, edhe pse normalisht I lejon vetes të blejë edhe vetëm ato më të shtrenjtat!!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...