Karlie Kloss joshëse në të bardhë - Bota Sot
Karlie Kloss joshëse në të bardhë

Bota e Yjeve

Karlie Kloss joshëse në të bardhë

Nga: M.H Më: 17 korrik 2019 Në ora: 16:54
Karlie Kloss

Karlie Kloss tregon bukurin e saj në një fustan të bardhë të bardhë derisa ështe duke merr pjesë në revistën e nënshkrimit në Londër, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo është një nga modelet më të njohura në botë, dhe në të bardhë dukej tejet elegante, gjersa shkonte në Shtëpinë e Vogue.

Kloss është 26 vjeç dhe vazhdon të jetë elegante dhe mjaftë me stil.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...