Bradley Cooper dhe Irina Shayk me një vendim të ri - Bota Sot
Bradley Cooper dhe Irina Shayk me një vendim të ri

Bota e Yjeve

Bradley Cooper dhe Irina Shayk me një vendim të ri

Nga: Bota sot Më: 18 korrik 2019 Në ora: 21:53
Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë njoftuar se do ta ndajnë kujdestrinë ligjore dhe fizike të vajzës së tyre dyvjeqare Lea De Seine.

Aktori 44 vjeqar dhe modelja 33 vjeqare të cilët u ndanë një muaj më parë, gjithashtu kanë rënë dakord që të jetojnë në New York, në mënyrë që të mund të bashkëpunojnë më lehtë.

Thuhet se qifti nuk kanë ndonjë marrëveshje të kujdestarisë me shkrim, pasi nuk e ndjenjë të nevojshme ta kenë atë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...