Ne-Yo thotë se kapelet janë si fëmijët e tij - Bota Sot
Ne-Yo thotë se kapelet janë si fëmijët e tij

Bota e Yjeve

Ne-Yo thotë se kapelet janë si fëmijët e tij

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 16:06
Ne-Yo

Ne-Yo vendos shumë kapele.

Këngtëari, tekstshkruesi, producenti, aktori dhe valltari – që pothuajse asnjëherë nuk shihet pa kapele në kokë – së fundmi ka treguar se sa i rëndësishëm është ky aksesor për të.

Gjatë performancës së tij në një festival në Miami, fansat e kanë lutur Ne-Yo që ta hedhë kapelen e tij drejt turmës.

Image

“Ju e dini se këto kapele për mua janë si fëmijët e mi. Unë nuk mund thjesht t’i hedhë fëmijët e mi ”, i është përgjigjur ai.

“Është e vështirë për mua që ta vendos kapelen e njëjtë dy herë. Unë nuk  i kam numëruar kapelet në koleksionin tim për një kohë të gjatë, por herën e fundit që i kam numëruar ishin 12.000”, kishte thënë ai për “The Post” vitin e kaluar.

Ai kishte thënë po ashtu se kapelet e tij janë të shpërndara gjithandej, por se ai gjithmonë e di se cilën e do dhe ku e ka lënë atë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat