Demi Rose shfaq linjat e 'nxehta' - Bota Sot
Demi Rose shfaq linjat e 'nxehta'

Bota e Yjeve

Demi Rose shfaq linjat e 'nxehta'

Nga: Bota sot Më: 19 korrik 2019 Në ora: 22:05
Demi Rose

Ajo nuk është e panjohur për të treguar figurën e saj sensacionale në mediat sociale.

Dhe Demi Rose ka publikuar në Instagramin e saj të enjten disa foto.

Modelja 24 vjeqare tregoj linjat e saj të bollshme me bikine neoni rozë, derisa pushonte në një shtrat të papërshtatshëm në Miami, Florida.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...