“Pak freskët, po vishem”, ish-banorja e “Big Brother” tregon më shumë seç duhet në foton e “Instagram”-it - Bota Sot
“Pak freskët, po vishem”, ish-banorja e “Big Brother” tregon më shumë seç duhet në foton e “Instagram”-it

Bota e Yjeve

“Pak freskët, po vishem”, ish-banorja e “Big Brother” tregon më shumë seç duhet në foton e “Instagram”-it

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 13:54
Xhensila Pere

Ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere, herë pas here tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj në “Istagram”, duke publikuar fotografi mjaft seksi e provokuese.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një fotografi ku shfaqet në pishinë, e lagur dhe duke treguar më shumë seç duhet. “Pak freskët, po vishem”, ka shkruar bashkëngjitur me të Pere.

Më pas ajo ka postuar një tjetër foto ku shfaqet në një fushë basketbolli dhe me një top në dorë. Por ajo që bie në sy është veshja e saj, pasi Xhensila shfaqet me rroba banje.

“Jeta është një lojë. Gjithçka që duhet të bësh është të dish si të luash”, shkruan Xhensila krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...