Demi Rose kaq e 'zjarrtë', shfaq linjat me fustanin e ngushtë

Bota e Yjeve

Demi Rose kaq e 'zjarrtë', shfaq linjat me fustanin e ngushtë

Nga: Bota sot Më: 20 korrik 2019 Në ora: 21:22
Demi Rose

Ajo rregullisht ndez Instagramin e saj me foto të nxehta me veshje të brendshme.

Dhe Demi Rose dukej aq sensacionale kur u shfaq një mbrëmje ne Hollywood.

Modelja 24 vjeqare tregoj kthesat e saj të famshme në një fustan mëndafshi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat