Super-modelja bombë pozon me bikini - Bota Sot
Super-modelja bombë pozon me bikini

Bota e Yjeve

Super-modelja bombë pozon me bikini

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 12:52
Elsa Hosk

Ajo është një Engjëll i Viktoria Secret.

Dhe modelja Elsa Hosk ka shfaqur trupin e saj prej super modeleje përvëluese në Meksikë këtë fundjavë.

Suedezja 30-vjeçare u shfaq në një bikini të bardhë minimalit dhe goditi me qëndrimin që theksonte belin dhe barkun e saj të sheshtë.

‘E bëra në Meksikë', shkruan bomba e lindur në Stokholm në Instagramin e saj para se të zbulonte se rrobat e saj të banjës ishin nga ‘Revolve’.

Më pas super modelja ka bërë edhe një tjetër postim e veshur me një fustan me pika

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...