Katie McGlynn duket kaq e bukur në festën e ditëlindjes - Bota Sot
Katie McGlynn duket kaq e bukur në festën e ditëlindjes

Bota e Yjeve

Katie McGlynn duket kaq e bukur në festën e ditëlindjes

Nga: Bota sot Më: 22 korrik 2019 Në ora: 09:38
Katie McGlynn

Ajo ka luajtur në rolin e Sinead Tinker në Coronation Street që nga viti 2013.

Dhe Katie McGlynn u pa duke festuar ditëlindjen e saj të 26-të në restaurantin Dash në Liverpool.

Bomba bionde siguroj që të gjitë sytë të ishin mbi të kur u shfaq me një fustan të shkurtër të bardhë me dantella.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...