Britney Spears shfaqet me të dashurin e saj - Bota Sot
Britney Spears shfaqet me të dashurin e saj

Bota e Yjeve

Britney Spears shfaqet me të dashurin e saj

Nga: Bota sot Më: 23 korrik 2019 Në ora: 09:38
Britney Spears

Ata janë duke u takuar që nga viti 2016.

Dhe ndërkohë që romanca e Britney Spears me Sam Asghari ka qenë e gjatë dhe e frytshme, kur ata poashtu në mbrëmje bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq.

Këngëtarja më e fuqishme e hitit Stronger, bëri paraqitjen e saj të parë publike me trajnerin personal, 35 vjeqar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...