Veshja e shtrenjtë e Kim Kardashian - Bota Sot
Veshja e shtrenjtë e Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Veshja e shtrenjtë e Kim Kardashian

Nga: Bota sot Më: 5 gusht 2019 Në ora: 09:42
Kim Kardashian

Ajo ka tendencë të tregoj pamjet e saj mahnitëse edhe në daljet e saj më të thjeshta.

Kim Kardashian u pa edhe me një pamje tjetër të rastësishme të dielën derisa bënte pazar në Malibu.

Ylli 38 vjeqar i Keeping Up With The Kardashians ishte veshur me një fustan këmishë, dhe një qantë në vlerën 30 mijë dollarë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...