Kim Kardashian nuk është e lirë asnjëherë - Bota Sot
Kim Kardashian nuk është e lirë asnjëherë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian nuk është e lirë asnjëherë

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2019 Në ora: 09:49
Kim Kardashian

Kim Kardashian është një nënë e zënë gjithmonë, madje edhe kur është në pushime me bashkëshortin Kanye West dhe vajzën North.

Ajo në mediat sociale lajmëroj fillimin e koleksionit të saj të fundit të bukurisë KKW, që ka të bëj me veshje të viteve të 90'ta.

Pas shumë kohësh, ajo tregoj disa foto nga një ekspozitë shumëngjyrë në Japoni./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...