Nora Istrefi shfaqet plot klas teksa pozon para veturës së saj luksoze - Bota Sot
Nora Istrefi shfaqet plot klas teksa pozon para veturës së saj luksoze

Bota e Yjeve

Nora Istrefi shfaqet plot klas teksa pozon para veturës së saj luksoze

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 22:50
Nora Istrefi

Këngëtarja Nora Istrefi, është një prej femrave më të hijshme të skenës shqiptare.

Gjithmonë e kuruar dhe me një trup për t’u pasur zili, ajo nuk mendohet gjatë lidhur me veshjet e saj.

Por së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet totalisht në formë pranë një makine.

Nora Istrefi gjithashtu ushtrohet në mënyrë të rregullt në palestër.

Për më shumë detaje ne po ju tregojmë foton që ka pubikuar këngëtarja e njohur nga Kosova.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat