Rita Ora vishet kuq e zi, bikinet e vogla gati t'ia zbulojnë... - Bota Sot
Rita Ora vishet kuq e zi, bikinet e vogla gati t'ia zbulojnë...

Bota e Yjeve

Rita Ora vishet kuq e zi, bikinet e vogla gati t'ia zbulojnë...

Nga: Bota sot Më: 7 gusht 2019 Në ora: 21:37
Rita Ora

Ajo nuk është më e panjohur për të treguar figurën e saj të mrekullushme në një veshje që tregon linjat e saj.

Dhe Rita Ora sërish me krenari tregoj fizikun e saj me një palë bikine të mërkurën, derisa rrezitej në rrezet e diellit në një jaht luksoz në Ibiza.

Këngëtarja britanike 28 vjeqare dukej mahnitëse në bikine e kuqe dhe të zeza./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...