Jennifer Aniston: Nuk e dija se isha "seksi" - Bota Sot
Jennifer Aniston: Nuk e dija se isha "seksi"

Bota e Yjeve

Jennifer Aniston: Nuk e dija se isha "seksi"

Nga: Bota sot Më: 7 gusht 2019 Në ora: 22:00
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston kurrë nuk e sheh vetën si një seks-simbol.

50 vjeqarja e serialit Friends ka folur për revistën InStyle në 25 vjetorin e tyre.

"Bomba nuk është gjëj e vetme e imj", tha ylli 50 vjeqare.

"Natyrale, e lezetshme dhe qesharake është seksi". Ajo gjithashtu th se nuk e dinte që kishte një bel seksi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...