Sean Penn, skena të nxehta me të dashuren 32 vjet më të re - Bota Sot
Sean Penn, skena të nxehta me të dashuren 32 vjet më të re

Bota e Yjeve

Sean Penn, skena të nxehta me të dashuren 32 vjet më të re

Nga: Bota sot Më: 7 gusht 2019 Në ora: 22:08
Sean Penn me te dashuren

Ai mbush 59 vjet këtë muaj.

Por mosha duket se është vetëm një numër për Sean Penn, pasi ai u pa duke u puthur më të dshurën e tij 27 vjeqare Leila George në pushime në Itali.

Aktori fitues i Oskar, i cili dikur ishte i mrtuar me Madonnen, pastaj Robin Ëright dhe gjithashtu kishte romancë me Charlize Theron, tregoj trupin e tij të zhveshur pranë të dashurës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...