Njihuni me sportisten më seksi në planet, lë pas edhe modelet - Bota Sot
Njihuni me sportisten më seksi në planet, lë pas edhe modelet

Bota e Yjeve

Njihuni me sportisten më seksi në planet, lë pas edhe modelet

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 07:10
Sara Damjanovic

Quhet Sara Damjanovic dhe është nga Serbia. Ajo e filloi karrrierën si sportiste pasi ushtronte Takuendo. Jeta e Damjanovic do merrte një rrjedhë tjetër shumë shpejt dhe kjo falë mediave sociale.

Ajo u bë e njohur nga postimi i fotove “hot” në mënyrë të vazhdueshme në rrjetet sociale kryesisht ne Instagram.

Bukuroshja serbe ka tërhequr vëmendjen e shumë kompanive të modës në vendin e saj dhe më gjerë, teksa e ardhmja e saj tashmë duket më shumë në modeling, sesa në sport.

Sara tani etiketohet edhe si sportistja më seksi në botë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...