Eva Longoria: Mëmësia më ndryshoj në çdo mënyrë - Bota Sot
Eva Longoria: Mëmësia më ndryshoj në çdo mënyrë

Bota e Yjeve

Eva Longoria: Mëmësia më ndryshoj në çdo mënyrë

Nga: Bota sot Më: 9 gusht 2019 Në ora: 22:25
Eva Longoria

Ajo e solli në jetë fëmijën e saj të parë, një djalë të quajtur Santiago, me bashkëshortin e saj, Jose Baston, më 19 qershor 2018.

Dhe Eva Longoria i tha revistës Haute Living se mëmësia e ka  ndryshuar në cdo mënyrë.

Aktorja 44 vjeqare tregoj se viti i parë ishte pikërisht sic dukej, i bukur dhe magjik, por nuk e kishte befasuar asgjë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...