Emily Ratajkowski shfaqet me fustanin 'seksi' - Bota Sot
Emily Ratajkowski shfaqet me fustanin 'seksi'

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski shfaqet me fustanin 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 9 gusht 2019 Në ora: 22:37
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski doli të enjten në Los Angelos dhe dukej e lumtur.

Supermodelja 28 vjeqare ishte mahnitëse me një fustan të shkurtër me shirita që zbulonte shumë nga trupi i saj.

Kjo erdhi vetëm një ditë pasi aktorja publikoj foto të saj më të brendshme dhe nën sqetulla të padepiluara./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...