Fustani prej mëndafshi nuk ia mbuloj Rita Orës as 'thithkat' - Bota Sot
Fustani prej mëndafshi nuk ia mbuloj Rita Orës as 'thithkat'

Bota e Yjeve

Fustani prej mëndafshi nuk ia mbuloj Rita Orës as 'thithkat'

Nga: Bota sot Më: 9 gusht 2019 Në ora: 22:46
Rita Ora

Ajo ka thënë kohët e fundit se ajo ka gjetur forcën tek seksualiteti i saj dhe po e përdor këtë për avantazhin e saj.

Dhe Rita Ora shijoj një darkë romantike me miqtë në restaurantin Sa Punta në Ibiza të enjten në mbrëmje.

Këngëtarja 28 vjeqare doli pa sytjena dhe një fustan mëndafshi ngjyrë vjollcë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...