Kim Kardashian sërish merr vëmendje - Bota Sot
Kim Kardashian sërish merr vëmendje

Bota e Yjeve

Kim Kardashian sërish merr vëmendje

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2019 Në ora: 09:23
Kim Kardashian

Secila pamje e re në mediat sociale merr vëmendje në maksimum dhe as kjo e sotmja nuk është përjashtuar.

Kim Kardashian ka vazhduar me linjën e saj të KKW Beauty të frymëzuar nga vitet e 90'ta, me një pamje të re të postuar në llogarinë e saj në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...