Jennifer Lopez performon për herë të parë në Egjipt - Bota Sot
Jennifer Lopez performon për herë të parë në Egjipt

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez performon për herë të parë në Egjipt

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2019 Në ora: 09:40
Jennifer Lopez

Ajo vizitoj Murin Perëndimor në Izrael në fillim të këtij muaji përpara se të nisej për një turne tjetër.

Jennifer Lopez u kthye në Lindjen e Mesme derisa performoj në koncertin e saj të parë ndonjëherë në Egjipt.

Muzikantja dhe aktorja 50 vjeqare tregoj figurën e saj me veshjet e shumta gjatë performancës së saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...