Kendall nuk do të marr pjesë në festën milionëshe të Kylie Jenner? - Bota Sot
Kendall nuk do të marr pjesë në festën milionëshe të Kylie Jenner?

Bota e Yjeve

Kendall nuk do të marr pjesë në festën milionëshe të Kylie Jenner?

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2019 Në ora: 09:47
Kylie Jenner

Kylie Jenner po jeton me një bollëk në një jaht me qira prej 250 milionë dollarësh në brigjet e Italisë.

Por motra e saj Kendall nuk duket se do të merr pjesë, ashtu pasi është parë në LA.

Modelja 23 vjeqare u pa përsëri të enjten me një këmishë me mëngë të fryrë dhe xhinse./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...